Adam Pióro

8 - 10 Marca 2019 | Łódź

Adam Pióro

[ Polska ]

Jestem lekarzem dentystą. Specjalizuję się w implantologii i chirurgii stomatologicznej. Wykształcenie zdobyłem na Wydziele Lekarskim Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, na licznych kursach w kraju i za granicą oraz jako lekarz Oddziału Chirurgii Szczękowej Szpitala Św. Wincentego a Paulo w Gdyni.

Mam wielkie szczęście – praca stałą się moją życiową pasją. Moim Pacjentom gwarantuję indywidualne podejście do każdego problemu. Proponowane zabiegi, zgodne z kompleksowym planem leczenia, są zawsze takie, jakie sam chciałbym na Państwa miejscu otrzymać. Prywatnie – spędzam czas z żoną i dwójką naszych dzieci, uwielbiam pływanie długodystansowe, surfing na Bałtyku , fotografię przyrodniczą i podróże.

1. Odbudowa całych łuków zębowych – protetyczno-chirurgiczna współpraca zespołowa w cyfrowym świecie

Zarys wykładu:

 

Interdyscyplinarna współpraca między dentystami to podstawa przy egzekwowaniu kompleksowych planów leczenia. W dwóch podzielonych wykładach przedstawiona zostanie współpraca między protetykiem i chirurgiem obejmująca planowanie funkcjonalnej okluzji z uwzględniem wzajemnych relacji między centralną okluzją, centralną relacją stawu skroniowo żuchwowego i pierwszych kręgów szyjnych a także planowanie implantoprotetyczne z uwzgledniem zasady 3A2B oraz techniki augumentacji ze szczególnym uwzgledniem bloków kostnych.

[ Funkcja i estetyka w cyfrowym świecie ]

8 - 10 Marca 2019 | Łódź